Co je Merchantee?
Merchantee je kopilot, který online prodejcům pomáhá komplexně řídit prodej napříč EU marketplacech díky přesným datům z trhů a chytrým nástrojům a to v oblasti Go- To-Market, identifikace potenciálu, dynamického pricingu, propagace produktů, řízení skladových zásob včetně konkurenčních doporučení pro jednotlivé produkty či skupiny produktů, které povedou k tomu, že se marketplaces pro vás stanou silným a profitabilním prodejním kanálem.

V čem je to jiné než ostatní nástroje na trhu?.
Merchantee spojuje data z trhu (marketplaces) s daty, produkty a preferencemi prodejců, díky tomu dokáže pochopit jejich konkurenceschopnost, ukázat, na kterých produktech je největší potenciál, na jaké marketplaces se stávajícím sortimentem expandovat a doporučovat konkrétní personalizované kroky, které povedou k vítězné strategii.

Jak to funguje?
Je to jednoduché, stačí si propojit váš marketplace účet či Baselinker účet s Merchantee a integrace je hotova. Díky integraci už víme, jaké produkty prodávate, kolik máte zboží na skladu, či jaké jsou vaše ceny. Během pár minut uvidíte porovnání vašich prodejů s celkovými prodeji na daném produktu, konkrétní doporučení pro to, abyste prodávali víc, jestli vám někde chybí zboží na skladě, jaký je váš aktuální potenciál a to včetně dynamického pricingu.